Podsumowanko roku 2018

Dziki ciągle w biegu i aż nie wiadomo kiedy zleciał kolejny roczek aktywności w naszym wesołym biegowym stadzie. Z tej okazyji sierściaści zmienili getry biegowe i asiksy na mokasyny i przyciasne koszule i spotkali się aby godnie podsumować odchodzący rok biegowy.

Ciężko poznać bez biegowej sierści to dzikie stado 😉

To był czas aby nagrodzić tych aktywnych i dać pstryczka w słuchy (czyli uszy dzika) tych co się migają … no ale Endo nie kłamie i prawdę Ci powie 😉 A mówi, że stadnie przebiegliśmy prawie 55 tysięcy kilometrów i spaliliśmy ponad 4 miliony kalorii!!! 😉 Czas więc by się nawodnić i uzupełnić cukry 😉

Słodka pieczeń z dzika by TORT MARZENIE

Po 3 godzinnej przemowie Prezia, sztuki dziczyzny ze stada dostały pamiątkowy kawałek brzozy – królewską parą a dokładnie dzikiem i loszką roku zostali Brychu i Monia tym samym utrzymując swoje stołki z poprzedniego roku! Sam nasz rudy kenijczyk wybiegał prawie 4,5 tysiąca kilometrów co jest mega wyczynem!!!

Dzikostwo roku 2018 i jakiś gościu pośrodku ….

Po oficjalnościach był czas na konkretne uzupełnianie płynów, żerowanie na parkiecie i omawianie biegowych planów na nowy rok. Zjawił się nawet Tadeusz Dziuk, który poprowadził teleturniej „Jeden ze Stada” oraz Karol Dzikoburger ze swoim sucharem i „Dzikoliadą”.

Top Sweet Sixteen by Runhogs

Dzięki ekipa za cały rok wspólnego żerowania na ścieżkach biegowych – mamy kolejny rok pełen nowych możliwości i dzikich wyzwań, a dzięki temu, że trzymamy się w stadzie, łatwiej będzie każdemu z nas stawić im łba !!! 😉

A dla tych co być nie mogli oraz tych co byli i nie pamiętajooooo leci fotogaleria naszego Dobrego Dzika!!!

ENJOY!

no images were found